logo
banner

Praha hotel Čechie

Číst dál: Praha hotel Čechie

V zimní období provozujeme naší tenisovou školu v hotelu Čechie v blízkosti metra Invalidovna. Trénujeme zde děti od 3,5 let v tenisové školičce, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. V letním období trénujeme na našich domácích kurtech v Kobylisích.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Bašť

Číst dál: Bašť

V zimním tenisovém období trénujeme v Bašti ve sportovní hale pana Žihly na Návsi. Provozujeme zde tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. V letním období 2018 budeme provozovat tenisovou školu ve sportovním areálu obce Bašť, známém jako fotbalové hřiště, kde je v současnosti umístěno jedno multifunkční hřiště s umělým povrchem. Toto hřiště by mělo nyní projít rekonstrukcí na velký plnohodnotný tenisový kurt. 

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisové kurty Kobylisy

Číst dál: Tenisové kurty Kobylisy

Akce na léto 2017 - pronájem kurtu na celé léto (červenec a srpen) za akční cenu 1 599 Kč.

V našem tenisovém areálu Kobylisy je umístěn jeden antukový kurt a jeden antukový kurt pro mini tenis. Oba kurty je možno využívat v období od dubna do října 2016. Individuální hraní je možné pouze v hodinách mimo tenisovou školičku a školu. Rezervace tenisového kurtu se provádí v našem rezervačním systému v záložce "Rezervace kurt Kobylisy". Pro vstup do rezervačního systému je nutné se předem zaregistrovat a nabít si kredit v libovolné výši. Pronájem kurtů formou jednotlivých plateb není možné. Přehled o cenách jednotlivých hodin naleznete v záložce Ceníky. Více informací čtěte v článku Provozní řád.

Vytisknout E-mail

Kralupy nad Vltavou

Číst dál: Kralupy nad Vltavou

V městském sportovním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde jsme na podzim 2015 zahájili provoz naší tenisové školy, jsou umístěny dva tenisové kurty s umělým povrchem. Provozujeme zde tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. V zimním období trénujeme v kryté víceúčelové hale v areálu zimního stadionu.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Odolena Voda

Číst dál: Odolena Voda

V zimní tenisové sezóně trénujeme ve městě Odolena Voda v hale známé jako "Kotelna" na Dolním náměstí. Kotelna prošla rekonstrukcí topení a osvětlení a je zde hřiště velikostí odpovídající mini kurtu. Provozujeme zde tenisovou školičku pro děti od 3,5 let a tenisovou školu pro starší děti. Tenisová škola pro pokročilé hráče a dospělé, je v zimním období vedena v Kralupech nad Vltavou nebo v Bašti. V letním období provozujeme tenisovou školičku i školu ve sportovním areálu TK Odolena Voda, kde jsou umístěny tři antukové tenisové kurty a jeden antukový tenisový kurt pro mini tenis. 

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail