logo
banner

Letní příměstské kempy 2018

Číst dál: Letní příměstské kempy 2018
Letošní letní prázdniny strávili naši trenéři celkem na 4 příměstských kempech v Praze i mimo naši metropoli - v Kralupech nad Vltavou. První příměstský kemp se uskutečnil přímo na Střeleckém Ostrově v centru Prahy, druhý pak v Kralupech nad Vltavou, třetí v Kobylisích na Praze 8 a čtvrtý proběhl opět v Kralupech nad Vltavou. Celkem se našich kempů účastnilo 55 dětí různého věku i rozdílné tenisové úrovně. Léto 2018 provázela tropická vedra, malým hráčům to však nevadilo a tenisový program střídali s jinými sportovními a zábavními aktivitami.  

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp Březnice podzim 2018

Číst dál: Tenisový kemp Březnice podzim 2018

Podzimní nabídka na tenisový kemp v Březnici! Vybrali jsme pro Vás novou lokalitu a to v krásném čistém a zeleném areálu Sportcentra Vitality v Březnici na Příbramsku. Na tomto místě jsme strávili jarní tenisový kemp, který se opravdu vydařil. Proto jsme se rozhodli zorganizovat na tomto místě i podzimní kemp. Tenisový areál nabízí 5 venkovních antukových kurtů a dvě kryté haly, v případě nepříznivého počasí. Kapacita penzionu je omezena, tak neváhejte a přihlaste se včas. Tento víkendový kemp je určen dětem od pěti let, hráčům všech věkových kategorií i tenisových úrovní. Zde si můžete přečíst článek z jarního kempu.

Termín Lokalita
21. 09. - 23. 09. 2018 - kapacita již naplněna Sportcentrum Vitality Březnice
05. 10. - 07. 10. 2018

Tým profesionálních trenérů, pedagogický dozor a odborný zdravotník po celou dobu trvání kempu. Bez starostí můžete své děti plně "odevzdat" do našich rukou a to bez Vaší účasti. Stačí je jen dopravit na místo a zpět.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail